Działaj aktywnie razem z nami! Zorganizujemy bezpłatne panele szkoleniowe w Twojej miejscowości „W zdrowej i czystej atmosferze – czyli co Ty możesz zrobić dla czystego powietrza?”. Podczas spotkania przedstawimy dobre praktyki dot. ochrony powietrza (w tym np. kategoryczne zaprzestanie wykorzystywania odpadów jako paliw w piecach i paleniskach domowych), korzyści zdrowotne, społeczne i ekonomiczne wynikające z ograniczenia emisji szkodliwych pyłów i gazów oraz pokażemy jak motywować najbliższych i sąsiadów do kształtowania właściwych zachowań w zakresie oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Wystarczy, że zgłosisz się do udziału w naszym projekcie, a my razem z naszymi trenerami przyjedziemy do Twojej miejscowości i zorganizujemy bezpłatne spotkanie z mieszkańcami! Wspólna organizacja spotkań nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów – zależy nam jedynie na Państwa wsparciu w zakresie rekrutacji i zebrania odpowiedniej ilości uczestników szkolenia.

Więcej informacji na www.czystapolnoc.pl

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE?

 Wystarczy skontaktować się z koordynatorami projektu:

Panele szkoleniowe dla mieszkańców są realizowane w grupach 50-osobowych, na terenie 4 województw (woj. pomorskie, kujawsko – pomorskie, warmińsko – mazurskie i podlaskie). Każde szkolenie trwa ok 3 godzin, podczas spotkania zapewniamy poczęstunek. Wszyscy uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe w postaci folderów edukacyjnych.

Zrzut ekranu 2016-08-19 o 11.28.28